До всіх новин

Теги:

Тренінг із Power BI в рамках проєкту «ACCESS Pro»

8-10 вересня 2021 року в Одесі відбувся тренінг «Аналіз даних за допомогою Power BI». В Україні впроваджується Єдина електронна система епідеміологічного та клінічного моніторингу поширеності ВІЛ-інфекції (МІС ВІЛ) та здійснюється оцінка якості внесених даних. 

Метою тренінгу було удосконалення навиків аналізу даних в МІС ВІЛ, здобуття навиків інтерактивної візуалізації, побудови власних звітів та інформаційних панелей за допомогою програмного забезпечення бізнес-аналітики Power BI.

Учасниками тренінгу стали регіональні координатори з оцінки якості даних проекту PEPFAR, які мали змогу ознайомитися  із продуктом Microsoft Power BI, навчитися використовувати його для повсякденної роботи з даними, створювати та переглядати звіти.

Тренінг було проведено в рамках проєкту «ACCESS Pro: Доступ спільнот до лікування ВІЛ через зміцнення інформаційних систем та покращення доступу до послуг», що реалізується БО «100% життя» за підтримки Центру контролю та профілактики захворювань США в рамках Надзвичайного плану президента США по подоланню ВІЛ/СНІДу (PEPFAR).

  • 989
  • 0
Поділитись