До всіх новин

У Медичних центрах «100% життя» пройде #щедрийвівторок

 

27 листопада відбудеться Всеукраїнський день добрих справ. Цього року Україна вперше долучається до всесвітнього руху добра #GivingTuesday.

Найбільший благодійник країни, БО «100% життя», підтримує таку важливу ініціативу, яка покликана розвивати та популяризувати культуру благодійності.

27 листопада всі консультації лікарів у медичних центрах «100% життя» у Києві та Полтаві будуть безкоштовними!

Кожен бажаючий у цей день може абсолютно безкоштовно проконсультуватись у  невропатолога, акушера-гінеколога, психіатра, інфекціоніста, проктолога, інших спеціалістів. У переліку лікарів можливі зміни.

 

Попередньо записатись на консультацію та дізнатись додаткову інформацію можна за номерами телефонів:

044 334 74 50 у Києві (вул. Межигірська 87А. м.Київ)

067 550 5980 у Полтаві (вул. Володарського 6Д, м. Полтава)

Просимо звернути увагу, що консультації будуть відбуватись тільки за попереднім записом.

Також у цей день кожен відвідувач медичних центрів «100% життя» зможе пройти швидкий тест на ВІЛ.

 

«Ми раді долучитись до ініціативи #ЩедрийВівторок. Добро – це взагалі кайфовая територія і ми на 100% підтримуємо розповсюдження ідеї добра якомога ширше, — говорить Дмитро Шерембей, голова БО «100% життя». – Ми віримо, що такі ініціативи дають змогу згуртуватись і показати, що благодійність має багато форм і абсолютно кожен може стати частиною глобального руху добра, коли основою кожного вчинку є цінність життя»

 

#ЩедрийВівторок — всеукраїнський день добрих справ, який вперше пройде 27 листопада 2018 року. У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

Медичні центри “100% життя” є унікальною розробкою найбільшої пацієнтської організації БО “100% життя”. Центри є інклюзивним та відкритим для всіх простором. Медичні центри «100% життя» є частиною електронної медичної системи eHealth. Тут можна укласти декларацію із сімейним лікарем.

  • 1856
  • 0
Поділитись