До всіх новин

Українські пацієнти отримають деламанід — найсучасніший препарат від туберкульозу

 

10 січня 2018 року Мережа отримала офіційного листа від японської компанії Otsuka, в якому йде мова про можливість виходу на український ринок Deltyba (деламаніда) — препарату для лікування мультирезистентного туберкульозу, особливо небезпечного в умовах епідемії туберкульозу та ВІЛ в Україні.


“Мережа ЛЖВ активно адвокатує  доступ до нових препаратів для лікування туберкульозу з розширеною резистентністю, тож ми дуже раді, що компанія Otsuka пішла нам назустріч та вирішила прискорити процес виведення деламаніда в Україні через німецьку компанію-партнера, — підкреслює Сергій Кондратюк, експерт з доступу до лікуванню Мережі. — Компанія Otsuka повідомила  про те, що активно працює над підготов
кою даних для реєстрації препарату в країні, та очікує, що препарат буде зареєстрований за прискореною процедурою, з огляду на високу медичну потребу в ньому в Україні”.

Нагадаємо, що завдяки втручанню Мережі українські пацієнти з туберкульозом також у 2018-му році можуть отримати доступ до бедаквіліну — сучасному препарату для лікування лікарсько-стійкого туберкульозу.

 

  • 3187
  • 1
Поділитись