До всіх новин

ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та МБФ «Альянс громадського здоров’я» оголошують відкритий конкурс проектів в Житомирська та Вінницька області.

[:ua]

ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та

МБФ «Альянс громадського здоров’я»

оголошують відкритий конкурс проектів

м. Київ

20.05.2016

Конкурс оголошується в рамках єдиної консолідованої програми з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. в Україні, основною метою якої є зниження рівня захворюваності та смертності від ВІЛ/СНІД і туберкульозу, за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.  

Організатори конкурсу – ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та МБФ «Альянс громадського здоров’я», основні реципієнти вищезазначеної програми.

Пріоритетом конкурсу є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ/СНІД у найбільш уразливих групах населення, розвиток громадської підтримки ВІЛ-позитивних та найбільш уразливих до ВІЛ груп, визначення та впровадження зразків найефективнішої відповіді на епідемію, покращення якості життя людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, шляхом надання психологічної, соціальної, консультативної, правової допомоги та адвокатування доступності лікарських засобів та діагностики для ЛЖВ в Україні.

Термін реалізації проектів – з 01.07.2016 р. до 30.06.2017 р.

Географія реалізації проектів – Житомирська та Вінницька області.

Предметом конкурсу є Концепція та Повна заявка, які повністю відповідають вимогам цього оголошення.

Метою конкурсу є визначення організацій, які здійснюватимуть діяльність за напрямами:

Житомирська область:

04М. Профілактика ВІЛ у виправних закладах

11М. Соціальний супровід ВІЛ-позитивних осіб у виправних закладах

09М. Соціальний супровід лікування ВІЛ-позитивних осіб

10М. Соціальний супровід на етапі амбулаторного лікування туберкульозу

Вінницька область.

09М. Соціальний супровід лікування ВІЛ-позитивних осіб.

Благодійна допомога за результатами конкурсу буде надаватися у національній валюті України – гривні, за курсом долара США до гривні, встановленим Національним банком України на день визначення учасників конкурсу, які будуть подавати Повні заявки.

Завантажити

[:]

  • 486
  • 0
Поділитись