До всіх новин

Теги:

“ВІЧ:НА:ВІЧ” — до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом українців мотивують до тестування на ВІЛ

Шановні журналісти,

До 1 грудня, Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у всіх регіонах України пройдуть акції “ВІЧ:НА:ВІЧ” — українців закликають бути відвертим із самим собою та не вдаючись до сторонньої допомоги зробити перший крок до знання свого ВІЛ-статусу — пройти онлайн тест “ВІЧ:НА:ВІЧ”.

До Дня боротьби зі СНІДом буде тривати спеціальна кампанія — впродовж 2-х тижнів кожен, хто завантажить мобільний додаток HIV Test та пройде онлайн тестування ВІЧ:НА:ВІЧ, гарантовано отримає подарунок — концептуальну футболку “FIGHT FOR LIFE”, еко-сумку, або стікерпак.  Так кожен зможе долучитись до місії найбільшої пацієнтської організації —  БОРОТЬБИ ЗА ЖИТТЯ.. У такий спосіб українців закликають до свідомого ставлення щодо свого здоров’я та більшої поінформованості про ВІЛ/СНІД.

Презентація кампанії відбудеться у Києві 29 листопада о 10.00 біля Меморіалу «Червона стрічка» (вул. Лаврська, 23, біля Києво-Печерської Лаври). Участь у заході приймуть представники Кабміну, Верховної Ради, КМДА, міжнародні партнери та організації системи ООН. По завершенню акції, відбудеться брифінг для медіа.

Учасники прес-брифінгу:

  • Дмитро Шерембей, Голова БО «100% Життя»
  • Володимир Курпіта, директор Центру громадського здоров’я МОЗ
  • Роман Гайлевич, директор ЮНЕЙДС в Україні
  • Крістін Квіен, заступник Голови Місії, Посольство США в Україні
  • Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА
  • Ольга Руднєва, директор Фонду Олени Пінчук
  • Андрій Клєпіков, голова МБФ “Альянс громадського здоров’я”

Під час акції учасникам запропонують протестувати оновлений мобільний додаток HIV   Test та замовити символічний подарунок від спільнот борців за Життя. Мобільний додаток містить оновлений перелік всіх пунктів тестування в країні та автоматично запропонує користувачам інтерактивну мапу з найближчим пунктом тестування після проходження тесту онлайн.  Тестування в цих пунктах є безкоштовним.

Після прес-брифінгу всі охочі матимуть змогу пройти тест на ВІЛ, зробити селфі у фотозоні та записати індивідуальні інтерв’ю.

Контакти для додаткової інформації та щодо акредитації ЗМІ:

Анастасія Бондарчук 097 394 49 56, a.bondarchuk@prhouse.com.ua

Дар’я Коваленко 095 419 67 98, d.kovalenko@prhouse.com.ua

Довідка:

Україна посідає одне з перших місць серед країн Східної Європи за поширеністю ВІЛ-інфекції. За підрахунками Центру громадського здоров’я сьогодні в країні проживають приблизно 200 тисяч ВІЛ-інфікованих людей і половина з них ще не знає про свій статус. Більш як 50% нових випадків ВІЛ виявляють на 3-й чи 4-й клінічних стадіях, коли зупинити прогрес хвороби майже неможливо. І лише вчасне тестування може змінити цю статистику.

Благодійна організація “100% ЖИТТЯ” розпочинає спеціальну кампанію до 1 грудня. Упродовж 2-х тижнів кожен, хто завантажить додаток HIV Test та пройде онлайн тестування ВІЧ:НА:ВІЧ гарантовано отримає подарунок — концептуальну футболку “FIGHT FOR LIFE” чи сумку, або стікерпак.

Про БО «100% Життя»:

БО «100% Життя» (раніше – Мережа ЛЖВ) є найбільшою пацієнтською організацією в Україні, місія якої – боротьба за Життя.

Працює з пацієнтами та для пацієнтів, в тому числі представляючи інтереси людей, які живуть з ВІЛ, у 25 регіонах країни .

Детальніше – на сайті: http://network.org.ua/ або на сторінці Фейсбук: https://www.facebook.com/All.Ukrainian.Network.of.PLWH

  • 4023
  • 3
Поділитись