До всіх новин

Відкритий конкурс надавача послуг з організаційно-методичної допомоги щодо розробки та впровадження медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні» на національному рівні».

[:ua]

ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” оголошує відкритий конкурс надавача послуг з організаційно-методичної допомоги щодо розробки та впровадження медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні» на національному рівні, в рамках проекту «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через зміцнення систем охорони здоров’я» (ACCESS).

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою в темі листа «Надавач послуг з організаційно-методичної допомоги щодо розробки та впровадження медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні» на національному рівні».

Термін подання документів: з 25 травня по 08 червня 2015 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67, 467-75-69, 467-75-84 (вн.612) до фахівця відділу закупівель Гаврилюк Оксани, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua.

Завантажити

[:]

  • 425
  • 0
Поділитись