До всіх новин

Відкритий конкурс проектів «Супровід та підтримка доконтактної профілактики ВІЛ-інфекції (ДКП/ PrEP) в м. Києві та Київській області

Звертаємо вашу увагу, що термін подачі конкурсних заявок подовжено до 15:00 02 жовтня 2019 року! 

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує відкритий конкурс проектів на реалізацію компоненту «Супровід та підтримка доконтактної профілактики ВІЛ-інфекції (ДКП/ PrEP) в м. Києві та Київській області

м. Київ                                                                                                                23.09.2019р.

Конкурс оголошується в рамках проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – Глобальний Фонд).

Пріоритетами конкурсу є досягнення  Цілей:

  • підвищення та посилення обґрунтованої профілактики, діагностики та ефективного лікування ВІЛ, орієнтованих на досягнення цілей 90-90-90
  • сприяння зниженню темпів поширення ВІЛ-інфекції серед людей, які мають високий ризик інфікування

Предметом конкурсу є Заявка, яка повністю відповідає вимогам цього оголошення.

Метою конкурсу є визначення організації, що здійснюватиме діяльність за програмним компонентом:

Програмний компонент: 26А. Супровід та підтримка доконтактної профілактики ВІЛ-інфекції (ДКП/PrEP)

В рамках гранту Глобального Фонду «Формування підґрунтя для впровадження програм доконтактної профілактики ВІЛ-інфекції в Україні заплановано використання препарату TDF/FTC (300/200). Станом на вересень 2019 року препарати поставлені у всі регіони України та м. Київ.

Більша детальна інформація, щодо впровадження ДКП/PrEP, яка має бути відображена/адаптована в описовій частині цього компоненту знаходиться у файлі «ДКП_PrEP_Керівництво по ДКП для фахівців НУО».

Завдання:

У рамках даного компоненту передбачається супровід клієнтів, які отримуються препарат  TDF/FTC для доконтактної профілактики ВІЛ-інфекції в м. Києві та Київській області, а саме:

  • Консультування потенційних клієнтів та мотивування для участі в програмі ДКП/PrEP.
  • Відбір клієнтів згідно критеріїв включення у програму, а саме: ВІЛ-негативний статус, практика ризикованої поведінки, бажання брати участь у програмі, вік – 18 років та старше, можливість підписання інформованої згоди.
  • Підтримка набраних у програму клієнтів щодо прихильності до прийому препарату, проведення консультування.
  • Видача інформаційних матеріалів щодо профілактики ВІЛ/ІПСШ, безпечної поведінки, ДКП/PrEP.
  • Моніторинг результатів впровадження програми

Термін реалізації:   жовтень-грудень 2019

Цільова група:

  • Чоловіки, які мають секс із чоловіками (ЧСЧ), з підтвердженим негативним ВІЛ-статусом, які практикують ризиковану сексуальну поведінку та/або перебувають у статевих відносинах з ВІЛ-позитивним партнером

Географія реалізації діяльності: місто Київ, Київська область

HIV Pre-Exposure prevention (PrEP)

Open Сall_for_Applications

  • 612
  • 0
Поділитись