До всіх новин

Відзначаємо регіональні організації за ефективні комунікації

Згідно аналізу медіаполя у 2020,  кількість контактів БО “100% Життя” з аудиторією з квітня по кінець грудня перевищила 13 млн (GRP).   

Медіамоніторинг показує, що близько 60% публікацій припадає на регіональні медіа. Дякуємо всій родині “100% Життя” у кожному регіоні,  що втілюєте в дії нашу спільну місію — боротьбу за життя та транслюєте цінності організації. 

Хочемо відзначити чотири регіональні організації, які отримають автономні стійки-планшети з онлайн додатком HIVtest, за найбільш ефективну комунікацію.  У серпні, під час зборів регіональних організацій, департамент комунікацій “100% Життя” оголошував, що за підсумками кінця року, найактивніші, отримають призи.  

Проаналізувавши присутність регіональних організацій в місцевих ЗМІ, кількість згенерованих новин під брендом “100% Життя” та присутність бренду в регіональних медіа, хочемо виділити чотирьох переможців: БО «100 відсотків життя. Одеса» БО «100 відсотків життя. Кропивницький», БО «100 відсотків життя Черкаси»,  БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» 

Дякуємо всім регіональним партнерам. Минулий рік був непростим з усіх точок зору, а тим паче з комунікаційної. Та разом ми доносимо голос пацієнтів.  Аналізуючи, ми ще раз впевнюємось, що у кожної нашої організації свої сильні сторони, свій стиль та голос. Та всі разом, ми звучимо унікально та впізнавано, як найбільша пацієнтська організація “100% Життя”!

 

  • 735
  • 0
Поділитись