До всіх новин

Теги:

Візит міжнародних експертів Асоціації Лабораторій Громадського здоров’я (США)

В рамках проекту ACCESS Pro «Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через сучасні інформаційні системи та кращий зв’язок з послугами, в рамках програми PEPFAR», з метою надання практичних рекомендацій по проекту технічного завдання для лабораторної інформаційної системи (ЛІС), розробки, перегляду основних цілей та компонентів ЛІС, забезпечення врахування усіх потреб ЛІС, 8-12 липня 2019 року відбувся візит міжнародних експертів Асоціації Лабораторій Громадського здоров’я (США).

8 липня 2019 відбулася зустріч усіх зацікавлених сторін щодо провадження ЛІС в Україні.

9 -10 липня робоча група здійснила сайт візит до підпорядкованих лабораторій для ознайомлення з поточними процесами, зустрілася з персоналом лабораторій для зрозуміння ІТ-інфраструктури та потенціала людських ресурсів, та оцінки основних потреб для подальшого впровадження лабораторної інформаційної системи.

11-12 липня відбулася зустріч робочої групи за участю представників ЦГЗ, НСЗУ, створеної на підтримку впровадження лабораторної інформаційної системи, що буде інтегрована в медичні інформаційні системи (МІСи), які працюють в Україні.

Результатом візиту буде розроблене технічне завдання для лабораторної системи для здійснення подальшої його закупівлі та впровадження пілоту в Україні.

  • 1930
  • 0
Поділитись