До всіх новин

Володимира Курпіту обрано Виконавчим директором Мережі

 

Володимира Курпіту обрано Виконавчим директором Мережі

Новообраний Виконавчий директор має широкий досвід у питаннях стратегії, управління грантами та організаціями. ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» вітає Володимира Курпіту з призначенням, бажає йому наснаги та терпіння, незгасаючої віри в місію організації, її цінності та можливості.

«Я працював із Володимиром Курпітою довгий час, ще коли він ще вперше раз обіймав посаду Виконавчого директора Мережі. І він, і я пліч-о-пліч досягали змін на краще для кожної ВІЛ-позитивної людини в Україні», – каже Дмитро Шерембей, Голова координаційної ради Мережі., – «Він вірить у Цілі Мережі, у її людей, як головну складову. Він має досвід , стратегічне мислення та системний підхід до дій. Від імені Координаційної ради Мережі, вітаю Володимира з призначенням, я у ньому повністю впевнений та підтримую його».

Ганна Шевченко, членкиня Ради директорів та заступник Виконавчого директора Мережі також висловила впевненість Ради директорів у тому, що цінності Володимира Курпіти цілком співпадають з цінностями Мережі. «Володимира було обрано Виконавчим директором у результаті ретельного, та чіткого процесу підготовки відбору. Директори впевнені у його баченні Мережі та стратегії 100% доступу до лікування, а також у його здатності будувати спроможну організацію та надихати співробітників Мережі».

 

  • 1378
  • 0
Поділитись