До всіх новин

Зустріч із Глобальним Фондом в Україні

 

4-5 вересня 2017 року Києві проходить робоча зустріч виборчої групи Правління Глобального фонду регіону Східної Європи та Центральної Азії. Тема зустрічі — обговорення поточної ситуації та майбутніх завдань Глобального фонду в регіоні, а також оновлення роботи Координаційного механізму країни – Національної Ради з ВІЛ/СНІД та туберкульозу.

У зустрічі взяли участь голова Правління Глобального Фонду Аїда Куртовіч і член правління від регіону ВЕЦА Ана Філіповський. Голова Координаційної Ради Мережі Дмитро Шерембей та виконавчий директор Володимир Курпіта представили досягнення України та результати роботи Мережі щодо подолання епідемій ВІЛ і туберкульозу в країні і плани України на найближчі три роки в світлі нової проектної пропозиції до ГФ.

“Стабільні результати, які показує країна в подоланні епідемії ВІЛ/СНІДу — запорука того, що й епідемії інших захворювань можна подолати при правильній координації зусиль, — підкреслив Дмитро Шерембей. — У Мережі ЛЖВ як у найбільшої пацієнтської організації за 16 років існування накопичився унікальний досвід, який ми з успіхом почали застосовувати і в інших сферах суспільного здоров’я”.

 

  • 1244
  • 0
Поділитись