До всіх новин

Заява БО«100% Життя» щодо реалізації Плану Переходу

Дорогі партнери,

Вітаємо всіх з безпрецедентною подією – 16 травня 2019 року ГУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголосив про відкриття торгів на закупівлю соціальних послуг за державні кошти.  Передбачена сума закупівлі складає 101 мільйон гривен на 6 місяців 2019 року  і 320 мільйонів гривень до 2020 року для 25 областей. Дані кошти в повному обсязі забезпечують  потреби в соціальних послугах у сфері профілактики ВІЛ серед вразливих груп і догляду для ВІЛ-позитивних пацієнтів.

Абсолютно всі виконали взяті на себе обов’язки, і зараз ми вступаємо в нову еру протистояння епідемії ВІЛ/СНІД в Україні. Прийміть наші найщиріші подяку і повагу за виконану роботу!

Зараз перед нами постає дуже важлива фаза перехідного періоду – власне, самі торги. І тут справа за підрядниками-провайдерами послуг. Ми як цивільний сектор несемо відповідальність, в першу чергу, перед клієнтами в тому, щоб забезпечити безперервність послуг та повне покриття там, де в цьому є потреба. І тому вкрай важливо, щоб торги відбулися в кожній області України і по кожному лоту.

Жодна група населення, з якою велася робота по профілактиці або догляду за кошти донорів, не повинна випасти з фокусу нашої уваги. Всім відомий сумний досвід країн, в яких значно скоротилася або припинилася донорська допомога. Країни, які навмисно саботували або не серйозно поставилися до стратегії переходу з донорського фінансування на державне, виявилися рівно в тій точці, з якої починали, за дуже короткий проміжок часу. І ми з вами не повинні допустити такого сценарію в Україні.

Наполегливо закликаємо всі зацікавлені сторони включатися в процес реалізації плану переходу і на даному етапі. Брати участь в торгах, якщо ви є організацією-провайдером послуг. Мотивувати своїх партнерів і субпідрядників на місцях, якщо ви представник донорської системи в Україні. Надавати будь-яку технічну допомогу організаціям-учасникам торгів, якщо ви володієте ресурсами і знаннями для цього. Ми можемо зробити це. І обов’язково зробимо, але тільки всі разом.

«100% ЖИТТЯ»

Д. Шерембей

  • 1673
  • 0
Поділитись