До всіх новин

Анімаційний серіал «Подбати про себе» вже повністю доступний на Youtube

 

З радістю ділимось з вами свіжим проектом, розробленим  командою «Твій сімейний лікар» у партнерстві із проектом USAID HealthLink, у відповідь на виклики воєнного часу та покликаним поширити знання про базову психічну самодопомогу серед самих лікарів та лікарок, а також серед всього населення України. 

 

Анімаційний серіал «Подбати про себе» доступний на Youtube. У восьми лаконічних анімаційних роликах досвідчені спеціалісти та спеціалістки з психології та психотерапії радять прості вправи для самодопомоги у складних ситуаціях та простими словами пояснюють роботу організму під час стресу чи травмувальних подій:

 1. Що робити, коли нічого не можеш робити? Про стан дисоціації та способи виходу із нього. 
 2. Як не відчувати провину за так зване нормальне життя? Як користуватись благами мирного життя та не винити себе за те, що ви в безпеці?
 3. Що робити, коли малюк вередує та як заспокоїти малечу у стресових ситуаціях? 
 4. Як запобігти емоційному вигоранню та зберігати функціональність?
 5. Що робити, якщо відчуваєш свою незначущість та коли здається, що всі важливіші за тебе? 
 6. Як допомогти близькій людині пережити втрату?
 7. Що робити, якщо тебе переслідують гнітючі думки? Як позбутись нав’язливих спогадів?
 8. Як допомогти собі чи іншій людині пережити насильство?

Крім серіалу, ми підготували низку матеріалів в регіональних та національних медіа про базову самодопомогу при стресах та травмувальних подіях, а також буклет для лікарів та лікарок первинної ланки про основи першої психологічної допомоги. Він доступний для вас за посиланням, запрошуємо завантажувати та поширювати його серед колег з медичної сфери.

З буклету ви дізнаєтесь про те, як 

 • розпізнати потребу пацієнта у психологічній допомозі
 • що варто говорити, а що не можна говорити людині в складному емоційному стані
 • як налагодити контакт із собою, аби надати допомогу без шкоди для власного психологічного здоров’я. 

Всі матеріали підготувала команда проєкту “Твій сімейний лікар” із залученням психотерапевтів та психотерапевток Тетяни Вегери, Олексія Карачинського, Андрія Козінчука, Вануі Мартиросян та Аліни Касілової. Режисерка серіалу – аніматорка Анастасія Фалілеєва. Проєкт вдалось реалізувати за підтримки проекту USAID HealthLink.

 • 477
 • 0
Поділитись