До всіх новин

АНОНС — Пацієнтська акція “Бюджет смерті-2021”

Пацієнти, активісти та небайдужі люди виходять на акцію “Бюджет смерті -2021”. Вимога акції — збільшити фінансування охорони здоров’я у державному бюджеті на 2021 рік до 5% від ВВП. Це майже 225 млрд грн. Цього вимагають пацієнти та Закон України!

 

Ми принесемо символ бюджету смерті під будівлю Парламенту, а також напишемо і передамо до Верховної Ради списки українців, які померли у попередні роки в стінах недофінансованої медичної системи.

 

Цього тижня до Верховної Ради України буде подано  проект Державного бюджету на 2021 рік. Ми точно знаємо, що бюджет на медицину майже не зріс. Щороку на медичну сферу виділяється близько 2% від ВВП. І кожного року помирають люди, яким не вистачило грошей на ліки, яким не змінили курс лікування на більш новітній, які не встигли зібрати на операцію захмарний хабар. Люди, які при достатньому фінансуванні від держави могли б жити!

 

Пацієнти змушені виходити на акції навіть у пандемію, бо так далі продовжуватись не може. Нас не буде багато, але нас мають почути. Ми маємо право отримати бюджет життя!

 

Учасники брифінгу:

 

  • Інна Іваненко, виконавча директорка БФ «Пацієнти України»;
  • Дмитро Шерембей, голова БО «100% Життя»;
  • Пацієнти та батьки пацієнтів, на лікування яких не виділяються державні кошти.

 

Коли: 18 вересня о 9:30.

Де: біля Верховної Ради України (вул. Михайла Грушевського 5).

Контакти для ЗМІ: Анастасія Бондарчук 097 394 49 56, a.bondarchuk@prhouse.com.ua

Катерина Іванова 0502076855, iva.kat2013@gmail.com

 

Пацієнтська акція буде відбуватися з дотриманням усіх карантинних норм.

  • 1275
  • 0
Поділитись