До всіх новин

Списані КабМіном пацієнти вийдуть на пікет

 

Списані КабМіном пацієнти вийдуть на пікет

ПРЕС-АНОНС

Списані КабМіном пацієнти вийдуть на пікет

1 березня відбудеться акція протесту пацієнтів під стінами Кабінету Міністрів України. Біля стін уряду буде створено імпровізоване звалище карток з  іменами  людей, яких КабМін «списав» помирати. Пацієнти із важкими захворюванням триматимуть у руках таблички із надписами «У мене ВІЛ. Мене списав Кабмін», «У мене гемофілія. Мене списав Кабмін», «У мене гепатит. Мене списав Кабмін».

Таким чином, українці із важкими захворюваннями продемонструють, що Кабінет Міністрів України не витримав термін 1 березня і не перерозподілив кошти на лікування смертельно-хворих українців. Це було вимогою комітетів Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та бюджету.

Акція «Нас списав Кабмін» відбудеться у вівторок 1 березня о 10:00 за адресою: вул. Грушевського, 12/2 (навпроти будівлі Кабінету міністрів України).

Під час акції активісти проведуть короткий прес-брифінг, у якому візьмуть участь:

  • Ольга Стефанишина, БФ «Пацієнти України»
  • Дмитро Шерембей, ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
  •  Ірина Ревенко, пацієнтка, хвора на гепатит В і С
  • Тарас Бабешко, пацієнт із гемофілією

До 1 березня Кабмін, враховуючи пропозиції Комітету ВРУ, мав закласти у Бюджет-2016 кошти у розмірі 8,1 млрд грн. для лікування тяжкохворих українців із такими захворюванням як ВІЛ, туберкульоз, онкологія, вірусні гепатити, гемофілія та інші. На сьогодні було ж виділено лише половину цієї суми, а саме 4,1 млрд. гривень, що прирікає на смерть половину тяжко хворих українців..

Контактна особа:

Альона Романюк 050 335 53 01, 093 72 10 800

 

  • 1137
  • 0
Поділитись