До всіх новин

Теги:

АНОНС — Перший бій! Пацієнти та медики виходять на захист Уляни Супрун #ПідтримуюСупрун!

У понеділок 11 лютого о 13.00 пацієнти збираються під Окружним Адміністративним судом м. Києва (вул. Петра Болбочана 8) аби підтримати Уляну Супрун!

Закликаємо всіх небайдужих зібратись на перший бій за майбутнє української системи охорони здоров’я!

В цей день в Окружному Адміністративному суді м.Києва відбудеться розгляд апеляції на рішення суду про відсторонення доктора Уляни Супрун від обов’язків в.о. міністра.

“Це проміжне засідання, яке може зняти обмеження. У наших силах вплинути на це рішення! Закликаю всіх долучитись і відстояти право на НАШЕ здоров’я, підтримати всі ті зміни, які ми разом так тяжко виборювали”, – Дмитро Шерембей, голова БО “100% ЖИТТЯ”

5 лютого суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Сергій Каракашьян виніс ухвалу про забезпечення позову, якою заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України.

Суддя самовільно відсторонив Супрун від виконання обов’язків міністра ще до розгляду по суті позову. 11 лютого відбудеться рогзляд апеляції, а вже 15 лютого відбудеться перше засідання у справі.

На акції збируться представники громадських організацій, лікарі, пацієнти та всі, хто підтримують Уляну Супрун та її команду змінотворців.

Заплановано брифінг для журналістів.

Долучитись до події за лінком

Контакти для журналістів: Кристина Рівера  067 505 38 68, k.abramovska@network.org.ua

Читати детальніше про вимоги пацієнтів тут  

  • 1081
  • 0
Поділитись