До всіх новин

В БО “100% Життя” створений Комітет з етики

01 листопада 2020 року в БО “100% Життя” сформований Комітет з етики, який буде займатися контролем за дотриманням учасниками і співробітниками Організації етичних норм і стандартів, передбачених Кодексом етики і професійної поведінки в Організації (далі – Етичний Кодекс).

До складу Комітету з етики (далі – Комітет) увійшли:

Вадим Велижанин – Голова Комітету. 

Алла Ходак;

Дмитро Тигач;

Юрій Лазаревич; 

Анжела Мойсеєнко. 

Основними завданнями Комітету є: контроль відповідністі поведінки учасників і співробітників Організації Етичному Кодексу, моніторинг відповідністі вимог Кодексу в діяльності Організації і усунення порушень, розгляди скарг і надання рекомендацій за результатами моніторингу, розгляд ситуацій, пов’язаних з конфліктами інтересів і багато іншого.

“Будь-який учасник або співробітник Організації може звернутися до Комітету з етики, якщо він або вона зіткнеться з неетичні випадком або ставленням. Ми будемо розглядати будь-які заяви і вирішувати їх”, – підкреслює Вадим Велижанин, Голова Комітету та ініціатор його створення.

“Етичний кодекс – це хороша практика для всіх національних і міжнародних організацій, які дотримуються корпоративної етики та піклуються про свою репутацію, — підкреслює Марія Ігнатушіна, керівник юрслужби БО “100% Життя”. – Саме для контролю за дотриманням усіма учасниками і співробітниками організації етичних норм і принципів, які сповідує Організація, і був створений незалежний орган – Комітет з етики. Ми впевнені в його ефективності та закликаємо всіх учасників і співробітників Організації активно брати участь в його роботі і інформувати членів Комітету про всі події, які можуть мати місце і відносяться до компетенції Комітету”.

  • 1458
  • 1
Поділитись