БО «100% життя» навчає: тренінг для тренерів
Протягом трьох насичених днів тренінгу соцпрацівники ознайомились з науковою доказовою базою та найкращими міжнародними практиками щодо швидкого початку АРТ та конкретних схем лікування. Учасників дуже надихнула лекція Джеремі Пеннера — лікаря-інфекціоніста з Канади, який розповів про сучасні схеми АРТ. Крім того, учасники відпрацьовували конкретні кейси шляхом рольових ігор та готували власні виступи вже як тренери.
«Проекти Глобального фонду, який ми реалізуємо, ставить перед нами нові виклики, — підкреслює Екатерина Панделі, експерт БО «100% життя». — Ми вдячні нашим партнерам I-TECH – їхні інноваційні методи та напрацювання допоможуть нам в роботі та досягненням цілей проекту. Послуги соцпрацівників сьогодні затребувані як ніколи — саме вони своєрідний міст між клієнтом та лікарем для швидкого початку АРТ».
Ірина Юр’єва, програмний директор I-TECH Україна: «Мене дуже вразила залученість учасників тренінгу, їхня зацікавленість та активність. Вони швидко засвоювали матеріал та наприкінці тренінгу були готові нести нові знання на місця — як інформацію стосовно швидкого початку АРТ та новітніх режимів лікування, так і новітні підходи до взаємодії з клієнтом. Хочу відзначити надзвичайно важливий внесок міжнародних експертів, радників I-TECH, Джеремі Пеннера та Джошуа Валласа, які поділился доказовою базою, найкращими міжнародними практиками та багатим професійним досвідом. Дякуємо за співпрацю нашим колегам з БО «100% життя» в підготовці, проведенні та фасілітаціі тренінгу. З урахуванням результатів тренінгу та відгуків учасників, команда експертів I-TECH та «100% життя» фіналізують матеріали тренінгу та проведуть в наступні місяці 10 тренінгів для соціальних працівників по роботі з інтервенцію «Школа пацієнта».
За відгуками учасників тренінгу, дуже корисною та сучасною була інформація про прогресивні схеми лікування, посттравматичний синдром, методики роботи з запереченнями, рольові ігри: «Дякуючи тренінгу, я розумію, де та як я зможу покращіти своє консультування, як працювати з ПТСР»; «Зараз я відчуваю в себе сили та натхнення перейти на новий рівень та самому викладати, несучи нові знання колегам в регіонах»; «Завдяки тренінгу я зрозумів як консультувати клієнтів щодо побічних ефектів прийому ліків — часто лікар-інфекціоніст не має на це часу, тож пацієнт залишається розгубленим» — це лише частина позитивних відгуків учасників тренінгу.