До всіх новин

Конкурс від БО «Мережа» та «Світло надії» для НУО у сфері ВІЛ/СНІД

 

Благодійна організація «Світло надії» спільно з БО «Мережа» оголошує конкурс на визначення партнерів для забезпечення сталого розвитку та життєздатності НУО, що працюють у сфері протидії епідемії ВІЛ/СНІД за рахунок коштів місцевих бюджетів з метою інституціоналізації їхніх послуг (з профілактики, догляду та підтримки для людей, які живуть з ВІЛ та уразливих до ВІЛ).

До подачі заявок запрошуються НУО, які реалізують проекти в рамках Єдиної консолідованої  програми з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. в Україні, за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією з Кіровоградської, Черкаської, Житомирської, Харківської, Закарпатської, Одеської, Херсонської, Миколаївської, Волинської, Луганської та Донецької областей (крім тимчасово непідконтрольних територій).

У процесі реалізації цього проекту буде здійснено комплекс заходів (навчальних, адвокаційних), які дозволять:

  • посилити знання та адвокаційний потенціал НУО у регіонах реалізації проекту;

  • залучити ресурси місцевих бюджетів для реалізації сервісів НУО у сфері протидії епідемії ВІЛ/СНІД на місцевому рівні;

  • забезпечити сталість послуг для уразливих до ВІЛ груп за рахунок ресурсів місцевої влади.

В рамках конкурсу передбачається визначити 4 НУО партнерів з 4 областей України. Які будуть залучені до реалізації проекту і впродовж 2017 року, пройдуть навчання, розроблять плани адвокаційних дій щодо впровадження успішних кейсів на місцевому рівні та реалізують їх за підтримки експертів проекту.

БО «Світло надії» забезпечить технічну підтримку партнерам проекту у процесі реалізації регіональних ініціатив.

Організації, які зацікавлені у співпраці з проектом і мають бажання взяти участь у його реалізації, мають заповнити форму.

Кінцевий термін подачі 10 лютого 2017 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь будь ласка до асистента керівника проекту Ірини Домненко, тел. 0661811512  або iradomnenko@lightofhope.com.ua.

Остаточне визначення партнерів, які будуть залучені до реалізації проекту, відбудеться не пізніше 15 лютого 2017 року. До процесу визначення будуть залучені експерти БО «Світло надії» та співробітники БО «Мережа». Результати конкурсу будуть повідомлені учасникам електронною поштою не пізніше 16 лютого 2017 року.

 

  • 1473
  • 0
Поділитись