До всіх новин

Теги:

БО “100% життя” співпрацює з Державною кримінально-виконавчою службою України

28-29 травня 2019 року в Києві відбувся тренінг “Налагодження взаємодії і координації на основі мультидисциплінарного супроводу осіб, які перебувають в установах Державної кримінально-виконавчої служби України”. Учасниками тренінгу стали керівництво Центра Охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України (ДУ “ЦОЗ ДКВС України”, начальники філій, команда проекту Глобального фонду БО “100% Життя” та координатори проектів НУО, які здійснюють діяльність в установах Державної кримінально-виконавчої служби України.

“Зараз експерти БО “100 % життя” братимуть активну участь в формуванні номенклатури ліків в нозологіях ВІЛ/туберкульоз/гепатит для установ Державної кримінально-виконавчої служби України, що забезпечує контроль та прозорість процесів закупівель, – підкреслює Сергій Дмитрієв, директор з політики та адвокації БО “100% життя”. – Дякуємо за плідну співпрацю ДКВС України та Центр Охорони Здоров’я ДКВС, які завджи йдуть назустріч нашим пропозиціям та ідеям”.

Нагадуємо, співпраця БО “100 Життя” з Державною кримінально-виконавчою службою почалася в 2009 році, з впровадження програм з профілактики, уходу та підтримці людей, які живуть з ВІЛ. Сьогодні результатами цього співробітництва є досягнення цілей 90/90/90 – 90% ув’язнених протестовано, 83% з них приймають антиретровірусну терапію. Держава закуповує ліки власним коштом, усі ВІЛ-інфіковані пацієнти протестовані також на гепатит С, 455 хворих на гепатит лікуватимуться коштом держави.

  • 2790
  • 0
Поділитись