До всіх новин

БО «100% життя» оголошує про старт нового освітнього проекту

Експертиза і досвід «100 відсотків життя», отримані в результаті впровадження інтервенцій Школи пацієнта і Кроки до здоров’я, затребувані для створення нових освітніх проектів.

З радістю повідомляємо про старт спільного з International Training and Education Center for Health (I-TECH) проекту, в рамках якого будуть проведені тренінги для соціальних працівників і медсестер та розроблені нові навчальні матеріали.

23-24 жовтня 2018 у Києві відбулася перша робоча зустріч «Розробка моделі та тренінгу для роботи за принципом «рівний рівному» з питань оптимізації АРТ в Україні». Учасниками зустрічі стали представники I-TECH, міжнародні експерти та соціальні працівники БО «100 відсотків життя» з регіонів PEPFAR.

«Програми з догляду та підтримки, здійснювані БО« 100 відсотків життя », показали приголомшливі успіхи, – підкреслила Ірина Агєєва, директор департаменту програм і проектів. – Настав час ділитися накопиченим нами досвідом, і поширювати його далі – щоб домогтися стабільних результатів для втілення Плану Переходу».

Всього в рамках проекту будуть проведені тренінги для 500 соцпрацівників і медсестер, які стануть агентами змін на місцях.

  • 1557
  • 0
Поділитись