До всіх новин

Українські лікарні отримали ліки за підтримки Японії

 

29 лікарень в найбільш уражених війною регіонах отримали медичні препарати за підтримки неурядової організації Peace Winds Japan (PW) вартістю 1 млн доларів. 

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну лікарні вже отримали 1 101 898 одиниць препаратів понад 90 найменувань. БО “100% Життя” доставила препарати в лікарні Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Київської областей та міста Києва. 

 

Постачання відбувається у тісній координації з Міністерством охорони здоров’я та регіональними Департаментами охорони здоров’я України, Центром громадського здоров’я, ДП “Медичні закупівлі”.  

За сприяння Японії протягом 9 місяців війни “100% Життя” постачає ліки для українських пацієнтів туди, де це найбільше затребувано. Допомога надається в рамках проекту «Медична підтримка регіонів України з гуманітарною кризою», який “100% Життя” впроваджує за підтримки Peace Winds Japan та Japan Platform. 

 

 

У березні, найбільша пацієнтська організація України БО “100% Життя” та Peace Winds Japan підписали Меморандум про співпрацю для розповсюдження медичних препаратів в українські лікарні для потреб населення, яке постраждало через воєнні дії.    

Японська неурядова організація Peace Winds Japan стала одним з перших нових партнерів, хто оперативно запропонував допомогу.  

“Для нашої організації це стало першим досвідом співпраці із партнерами з Японії.  Допомога буквально прийшла з іншого кінця світу в той самий момент, коли це було дуже необхідно. Ми вдячні партнерам з Японії за оперативну реакцію , яка дозволила надати допомогу тисячам українців, які опинилися в зоні бойових дій. Ми працюємо над розширенням нашого партнерства та готуємо нові активності в рамках надання допомоги у зимовий період”, — Дмитро Шерембей, голова БО “100% Життя”. 

 

Неурядова організація Peace Winds Japan займається підтримкою людей, які перебувають у скрутному становищі у зоні бойових дій. Організація працює у 33 регіонах світу, які стикнулись із воєнними діями і збройними конфліктами. PW бере участь у наданні екстреної гуманітарної допомоги, реконструкції та розвитку по всьому світу. 

 

 

 

 

  • 668
  • 0
Поділитись