До всіх новин

Мережа готується до інноваційного проекту з лікування гепатиту С

Мережа продовжує підготовку до впровадження інноваційного демонстраційного проекту з лікування вірусного гепатиту С.

Проект почнеться вже восени, а сьогодні в Мережі відбулась підготовча зустріч  з експертами. Нашими гостями  стали: Маріанна Азарскова –  Радник з питань лабораторної діагностики Центру контролю та профілактики захворювань (CDC) в Україні, Фадзай Маранжта – технічний експерт з лабораторного забезпечення проекту EQUIP, Тетяна Барнард – директор проекту EQUIP в Україні.

Ми обговорювали розширення доступу до лабораторної діагностики вірусного гепатиту С в Україні, та як покращити систему моніторингу діагностики та лікування цього захворювання..

Як ми вже повідомляли, починаючи з липня поточного року EQUIP, у партнерстві з  Всеукраїнською мережею ЛЖВ, Альянсом громадського здоров’я, та Центром громадського здоров’я МОЗ, планує запустити інноваційний демонстраційний проект з лікування вірусного гепатиту С серед представників уразливих груп та пацієнтів з ко-інфекцією.

Основна мета проекту – впровадження спрощеної моделі тестування і лікування вірусного гепатиту С. В ході проекту буде проведено оцінку економічної ефективності впровадження такого підходу в Україні та поліпшення доступу до діагностики та лікування гепатиту С.

 

 

  • 1644
  • 0
Поділитись