До всіх новин

Аналітики Мережі контролюють медустанови Кропивницького

У березні закладами охорони здоров’я Кропивницького  у «PoZorro» проведено дві допорогові процедури.

За підсумками березня у системі електронних закупівель «PoZorro» закладами охорони здоров’я Кропивницького оголошено 23 закупівлі, з яких 7 є конкурентними, 16 закупівель — за процедурою звітування про укладений договір. Загальна очікувана вартість оголошених закупівель становить 4 946 598 грн., з яких 3 855 739 грн. — очікувана вартість закупівель медичних товарів, що складає 78%. 17 процедур є завершеними і економія по них складає 2% (20 050 грн.). Про це інформують фахівці відділу аналітики та адвокації Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Олена Дмитренко та Аліна Логінова.

За словами аналітиків, серед семи конкурентних процедур маємо лише дві допорогові. Вперше допорогову закупівлю застосував ЦПМСД №2 на закупівлю тест систем для виявлення ВІЛ 1 та 2 типів, очікуваною вартістю 70 000 грн.

Однак серед міських закладів охорони здоров’я лише 5 використовують допорогові закупівлі: дитяча міська поліклініка №1, лікарня швидкої допомоги, центральна міська лікарня, ЦПМСД №1 та ЦПМСД №2. 

Аналітики відзначають серед позитиву у використанні системи «PoZorro» — удосконалення оголошень міських закладів охорони здоров’я.

— Разом із тим, конкуренція на торгах залишається невисокою. У березні на конкурентних торгах середня кількість учасників складає лише 0,75. Тож тепер закликаємо підприємців більш активно долучатися до участі у закупівлях через «PoZorro», — зауважує аналітик КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Олена Дмитренко.

 

  • 1128
  • 0
Поділитись