До всіх новин

Мережа підтримує «КиївПрайд2016»

 

Мережа підтримує «КиївПрайд2016»

Мережа підтримує  права людини на мирні зібрання та свободу самовираження, гарантовані всім без виключення Конституцією України. Як пацієнтська організація, Мережа відстоює право на здоров’я для всіх людей, незалежно від від її раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, віку, сексуальної орієнтації, ґендерної ідентичності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

ВІЛ-позитивні пацієнти України стикаються з проявами стигми та дискримінації через свій ВІЛ-статус, так само як і представники ЛГБТ через свою ідентичність. Ми закликаємо найперше бачити людину і завжди пам’ятати про те, що стигма і дискримінація лише посилюють проблему, а порозуміння та прийняття є інструментами рішення.

6-13 червня 2016 року у Києві відбудеться п’ятий Міжнародний форум ЛГБТ «КиївПрайд2016» – близько двадцяти просвітницьких та дискусійних заходів. 12 червня пройде традиційний Марш Рівності – мирна хода на підтримку ідей особистої і суспільної безпеки, прав людини та недискримінації.

Закликаємо всіх зацікавлених доєднатись до заходів форуму.

 

  • 967
  • 0
Поділитись