До всіх новин

Мережа взяла участь в затвердженні Операційного плану для України на 2017-2018 роки в рамках програми PEPFAR

З 24 по 26 квітня 2017 року, В Йоганнесбурзі пройшла офіційна зустріч з розгляду та затвердження Операційного плану для України на 2017-2018 роки, в рамках програми PEPFAR (Надзвичайний план Президента США для надання допомоги для боротьби з ВІЛ).

Завдяки коштам, які передбачені програмою (близько 37 млн. USD), з’являться додаткові можливості для тестування, лікування та надання соціально-психологічної допомоги людям, яких торкнулася епідемія ВІЛ-інфекції.

Мережу ЛЖВ під час зустрічі представляла директорка департаменту з інновацій та розвитку, Ольга Гвоздецька. У складі української делегації також були представники Альянсу громадського здоров’я, Офісу охорони здоров’я Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні, Молдові та Білорусі (USAID), програми PEPFAR, Центрів по контролю та профілактики захворювань США (CDC) тощо.

«Ми гідно представили досягнення Мережі, партнерських організацій та урядових структур та окреслили наше бачення по досягненню 100% лікування для усіх ВІЛ-позитивних людей, які потребують допомоги в Україні», – зазначила Ольга Гвоздецька.

На думку Дебори Біркс, глобального координатора програми США з ВІЛ/СНІДу, Операційний план відповідає потребам України та сприятиме досягненню цілей 90-90-90.

 

  • 1368
  • 0
Поділитись