До всіх новин

Ми не зупинимося, поки життя українців не буде в безпеці!  

Сьогодні, 8 червня 2017 року депутати Верховної Ради України проголосували за один з двох законопроектів, які мають стати основою реформи охорони здоров’я.

Ми дякуємо тим депутатам, які розуміють, що відкладати реформу — смертельно небезпечно для країни. Ми закликаємо всіх політиків згадати, що вони обіцяли своїм виборцям.

«Мережа ЛЖВ, як найбільша пацієнтська організація України, заявляє — для нас пріоритет номер один – життя пацієнтів. Не чиновників, не депутатів, у яких є «Феофанія», а людей, які кожен день ходять в звичайну сільську або районну лікарню. Ми ми не зупинимося, поки життя українців не буде в безпеці, і зробимо все, щоб медична реформа відбулася!»— заявив голова Всеукраїнської Мережі ЛЖВ Дмитро Шерембей.

Нагадаємо, 8 червня 2017 року Верховній Раді України відбулося голосування за законопроекти № 6327 і № 6329. Ключовий законопроект реформи № 6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» був прийнятий в першому читанні.
Проект закону №6329 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», який передбачає приведення статей, що визначають розмежування видатків між бюджетами, у відповідність з новою моделлю фінансування первинної медичної допомоги — був відхилений.

«Очікуємо підтримки другого законопроекту № 6329 та і продуктивного другого читання. І ми нарешті почнемо фундаментальну реформу охорони здоров’я!» — написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook.

#МедРеформіБуті
#вімагаємо_реформу

 

  • 1275
  • 0
Поділитись