До всіх новин

Одеса приєдналася до ініціативи Fast Track Cities

 

Другим містом в Україні, що підписали Паризьку декларацію в рамках глобальної стратегії ООН щодо подолання ВІЛ/СНІДу, стала Одеса. До цього в 2016 році до програми подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в містах, приєднався Київ.

Міжнародна ініціатива Fast Track Cities спрямована на досягнення глобальних цілей ЮНЕЙДС 90-90-90 в рамках окремих міст. Ініціатива передбачає розширення програм щодо запобігання інфікуванню ВІЛ, формування міських програм з діагностики та лікування ВІЛ-інфекції для максимального задоволення жителів міста, в тому числі представників груп ризику.

«Мережа ЛЖВ вітає цей крок з боку мерії Одеси. Відповідальність і зобов’язання, які бере на себе місцева влада в питаннях подолання епідемії ВІЛ та надання послуг спільноті ЛЖВ, є прикладом послідовної рішучості зупинити епідемію в конкретному місті, – сказав виконавчий директор БО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Володимир Курпіта під час церемонії підписання. – У Києві після підписання Паризької декларації прийнята міська програма і збільшилося фінансування програм тестування та лікування ВІЛ-інфекції. Ми впевнені, що в Одесі ми також побачимо нову стратегію в дії»

Паризька декларація «На шляху прискорення подолання епідемії ВІЛ-інфекції в містах» в рамках глобальної стратегії ЮНЕЙДС 90-90-90 була підписана в 2014 року в Парижі. Ініціаторами виступили ЮНЕЙДС, UNHabit і IAPAC. Станом на кінець 2016 року мери 80 міст в усьому світі приєднались до ініціативи http://www.unaids.org/sites/default/files/media_asset/cities-ending-the-aids-epidemic_en.pdf

 

  • 1622
  • 0
Поділитись