До всіх новин

Персональні дані ВІЛ-позитивних пацієнтів під надійним захистом

 

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України видала Мережі Атестат відповідності для інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні». Ця система функціонує з використанням хмарних технологій і, за експертною оцінкою Державної служби, вона повністю забезпечує захист даних пацієнтів і лікарів, а також відповідає вимогам нормативних документів технічного захисту інформації в Україні.

Інформаційна система «ВІЛ-інфекція в Україні» розроблена Мережею в рамках проекту ACCESS, який покликаний забезпечити максимальний доступ ВІЛ-позитивних людей до медичної допомоги в Україні шляхом підвищення ефективності національної системи охорони здоров’я на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Вже зараз проходить пілотне впровадження системи «ВІЛ-інфекція в Україні» в Києві, а також в Одеській, Вінницькій і Полтавській областях. До літа планується запустити систему ще в 8 регіонах України. Досвід Мережі в інформаційних технологіях для медицини буде корисний під час запуску системи eHealth, яка є на даний момент одним із пріоритетних завдань в реформі охорони здоров’я.

 

  • 2756
  • 0
Поділитись