До всіх новин

Проект RESPECT допомагає лікарям первинної ланки

На початку червня 2017 року для сімейних лікарів Полтавщини стартував 5-денний курс тематичного удосконалення «Ведення пацієнта з ВІЛ-інфекцією/СНІДом сімейним лікарем».

Цим тренінгом розпочато навчання сімейних лікарів на базі факультету післядипломної освіти (ФПДО) сімейних лікарів Української медичної стоматологічної академії (УМСА)

Цій події передувала інтенсивна робота: оновлення курсу тематичного удосконалення (ТУ), що був розроблений за технічної підтримки проекту у попередні роки; затвердження програми та матеріалів курсу Вченою Радою ФДПО УМСА; підготовка викладачів тощо.

Найактуальнішими темами 5-ти денного циклу ТУ, за відгуками слухачів, стали: АРТ та її роль у покращенні стану здоров’я пацієнтів з ВІЛ-позитивним статусом; мотивування пацієнтів на проходження тестування на ВІЛ; нормативно-правова база щодо лікування пацієнтів з ВІЛ; толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних пацієнтів, як передумова успішного лікування.

Знайомство та налагодження контактів з Полтавським Центром профілактики та боротьби зі СНІДом, а також соціальними працівниками БО «Світло надії», яка представляє інтереси Мережі у Полтавському регіоні, надасть можливість сімейним лікарям більш активно залучати пацієнтів до програм тестування, лікування та догляду і підтримки.

Менторська підтримка викладачам УМСА в процесі підготовки та проведення курсу ТУ надавалась викладачами кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги НМАПО ім. П.Л.Шупика та командою проекту RESPECT.

 

  • 1168
  • 0
Поділитись