До всіх новин

Результати виборів голови Координаційної ради БО “100% Життя”

3 вересня 2020 року з 10 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв в БО “100% Життя” відбулися вибори голови Координаційної ради. 

 

Спосіб проведення Загальних зборів: дистанційно — шляхом участі учасників Організації у Загальних зборах та їх особистого голосування по питаннях порядку денного Загальних зборів за допомогою мобільного додатку «NGO management». Вибори проходять один раз на два роки.

 

На даних Загальних зборах була дуже висока активність її учасників: у Загальних зборах прийняли участь і проголосували 90,5% від загальної кількості учасників Організації. 

 

За порядком голосування та дотриманням процедур проведення Загальних зборів, передбачених Статутом пильно слідкували троє Спостерігачів, призначених рішенням Координаційної Ради. Спостерігачами не виявлено жодних порушень та зауважень до використання Додатку «NGO management»  під час голосування на  Загальних зборах, вигрузки даних із Додатку «NGO management» та оформленні Протоколу підрахунку голосів. У Спостерігачів відсутні зауваження до процесу виборів Голови Координаційної Ради Організації.

 

Протягом всього періоду голосування (з 10 до 20 години) за процесом голосування та проведенням Загальних зборів спостерігав Голова Наглядової Ради Організації  Гайлевич Роман — Директор UNAIDS в Україні. Голова Наглядової Ради засвідчив дотримання процедури проведення Загальних зборів та процедури голосування, передбачені  Статутом Організації. У Голови Наглядової Ради були відсутні зауваження до процесу виборів Голови Координаційної Ради Організації.

 

Результати голосування наступні: 

 

Шерембей Д – 67%

Рачинська В – 6%

Дмитрієв С. – 25%

Не підтримую жодного – 2%

 

За результатами підрахунку голосів учасників Організації, Головою Координаційної Ради обраний Шерембей Дмитро Олегович (номер квитка учасника Організації № 031).

 

Вітаємо Дмитра Шерембея з переобранням головою координаційної ради БО “100% Життя”!

  • 1225
  • 0
Поділитись