До всіх новин

Шановні учасники Організації!

На підставі Протоколу №11/2022 від 01 липня 2022 року засідання Координаційної Ради Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі – БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» або Організація), прийнято рішення про проведення Загальних зборів учасників Організації (далі – Загальні збори) з питання обрання  Голови Координаційної Ради.

 

Дата та час проведення Загальних зборів: 02 вересня  2022 року з 10 год. 00 хв. до 20 год. 

Спосіб проведення Загальних зборів: дистанційно – шляхом участі учасників Організації у Загальних зборах та їх особистого голосування по питаннях порядку денного Загальних зборів за допомогою мобільного додатку «NGO management», в порядку, передбаченому Статутом Організації.

 

Порядок денний Загальних зборів, які проходитимуть 02 вересня 2022 р.:

  1. Обрання Голови Координаційної Ради Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Протоколом №15/2022 від 08 серпня 2022 року засідання Координаційної Ради було затверджено персональний склад кандидатів  на посаду Голови Координаційної Ради, голосування по яким відбудеться на Загальних зборах учасників Організації 02 вересня 2022 року, а саме:

  1. Шерембей Дмитро Олегович – квиток учасника Організації № 31
  2. Рачинська Валерія Вікторівна – квиток учасника Організації № 882

 

Із Програми діяльності в Організації на посаді Голови Координаційної Ради вищевказаних кандидатів ви можете ознайомитись за посиланням:

Програма кандидата Шерембей Д.

Програма Рачинська В.

 

Просимо всіх учасників Організації здійснити всі необхідні заходи для персональної реєстрації у мобільному додатку «NGO management».

 

Процедура реєстрації учасників у мобільному додатку «NGO management» передбачена  п.п. 4.28.2.-4.28.4. Статуту Організація.

 

По всім організаційним питання реєстрації учасників у мобільному додатку «NGO management» просимо звертатись до старшого фахівця Відділу з прав людини, гендеру та розвитку спільнот Губської Ангеліни, тел: 097 069 91 55, електронна пошта: a.gubskaya@network.org.ua

 

 

 

 

  • 645
  • 0
Поділитись