До всіх новин

Увага! Конкурс від ЮНЕЙДС по темі «Профілактика ВІЛ-2020: глобальне партнерство для досягнення мети»

 

ЮНЕЙДС оголошує конкурс прикладів (case studies) для тематичного сегмента 40-ого Засідання Координаційної Ради UNAIDS по темі «Профілактика ВІЛ-2020: глобальне партнерство для досягнення мети».

Делегація НУО шукає заявки від спільнот і організацій громадянського суспільства, які будуть містити будь-який пункт з наведених нижче:
1. Опис того, як встановлювалися цілі національної програми з профілактики та які цілі були встановлені. Вони повинні бути пов’язані з п’ятьма основними складовими доповіді ЮНЕЙДС «Prevention Gap Report»:
• Комбінована профілактика, включаючи всебічне сексуальну освіту, розширення економічних можливостей та доступ до послуг у сфері сексуального та репродуктивного здоров’я для молодих жінок і дівчаток-підлітків і їх партнерів-чоловіків в місцях з високою поширеністю.
• Профілактичні програми на основі фактичних даних і прав людини для ключових груп населення, включаючи спеціальні послуги і мобілізацію і розширення прав і можливостей спільнот.
• Зміцнення національних програм профілактики, що використовують надання презервативів, включаючи закупівлі, розподіл, соціальний маркетинг, продажу та створення попиту в приватному секторі.
• Добровільне медичне обрізання чоловіків в пріоритетних країнах з високим рівнем поширеності ВІЛ та низьким рівнем чоловічого обрізання в рамках більш широкого надання послуг з охорони сексуального і репродуктивного здоров’я для хлопчиків і чоловіків.
• Профілактика для груп населення з підвищеним ризиком інфікування ВІЛ.
2. Опис швидкого розширення програми або компонента програм профілактики на національному або регіональному рівні, включаючи статистику по досягнутим цифрам з комбінованої профілактикою;
3. Опис того, як була змінена політика, з тим, щоб сприяти скороченню числа нових інфекцій;
4. Опис того, як фінансування профілактики було збільшено, включаючи дані про розподіл бюджетів до і після прийняття рішення про збільшення бюджетів профілактики.

Представлені матеріали будуть використовуватися наступним чином:
• Буде вибрано кілька хороших прикладів, і можливо буде запрошений представник для виступу в ході Тематичного Сегмента по Профілактиці під час 40-ого Засідання (КСП запропонував представити програму в якості прикладу для КСП);
• Деякі приклади будуть використані для ілюстрації в Обґрунтуванні (Background note) (див. Додану чернетку); а також
• Матеріали будуть скомпільовані в пакет документів для учасників Засідання КСП.

Будь ласка, дотримуйтесь розмір опису, бажано всього 1 – 2 сторінки.
Крайній термін подачі заявки по електронній пошті на адресу pcbgovernance@unaids.org – до кінця робочого дня (Женева), понеділок, 1 травня 2017 року.

Нижче ви знайдете форму заявки. Заявки приймаються англійською та французькою мовами.
Подавати приклади можуть: як національні програми по боротьбі зі СНІДом, так і організації та групи громадянського суспільства, організації приватного сектора, міжнародні і міжурядові організації.

[pdf-file name=”Скачати форму заявки” attachment=”3269″ /]

 

 

  • 1448
  • 0
Поділитись