До всіх новин

Увага! Віталій Ткачук став кандидатом до Громадської ради МОЗ

27 квітня відбудуться вибори до Громадської ради Міністерства охорони здоров’я України (ГР МОЗ), які в цьому році вперше пройдуть відкрито за допомогою голосування онлайн.

Делегатом від Всеукраїнської мережі ЛЖВ у члени ГР МОЗ, став Віталій Ткачук, директор з регіонального розвитку Мережі.

Віталій Ткачук має багаторічний професійний досвід у неурядовому секторі і є активним захисником прав пацієнтів.

Ознайомитися з правилами інтернет-голосування і кандидатами можна на сторінці сайту громадської ради МОЗ.
Принципове нововведення цього року – кандидатів до Громадської ради обирає сама громадськість, а не члени ГР, як це було раніше. Тож це реальний шанс для громадськості мати вагу у прийнятті найважливіших рішень у сфері охорони здоров’я в країні. Сьогодні кожен голос може вплинути на те, яким шляхом будуть впроваджуватись зміни в сфері медицини.

Громадська рада МОЗ є колегіальним органом, до складу якої входять представники численних організацій та фондів, що безпосередньо пов’язані з системою охорони здоров’я України.
Зараз до складу ГР МОЗ входять майже 200 членів, але це вкрай неефективно, бо майже неможливо зібрати більшість для ухвалення рішень. З ціллю підвищення ефективності і оперативності роботи ГР, згідно постанови Кабінету міністрів України, наразі обирати можна буде від 1 до 35 кандидатів. Тобто, максимальна кількість членів громадської ради МОЗ становитиме 35. Подаватися може необмежена кількість осіб.
Проголосувати за кандидата в громадську раду МОЗ можна буде 27 квітня

Мережа закликає підтримати свого кандидата і зробити ще один крок назустріч зміцнення позицій громадського сектору як основного контролера ефективності впроваджуваних реформ.

Всі деталі на сторінці МОЗ 

 

  • 1258
  • 0
Поділитись