До всіх новин

Вибір зроблено: Оголошено новий склад Координаційної ради Мережі

 

В БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» нова Координаційна рада. Всі голоси віддані, результати підраховані. Оновлення команди досягло близько 60%.

Ці вибори стали безпрецедентними в усіх сенсах. По-перше, в голосуванні взяла участь рекордна кількість членів Організації (повноцінних ¾ від загальної кількості). По-друге, вперше стало можливим індивідуальне волевиявлення кожного члена Мережі за обраного кандидата. Ці нововведення – результат прийняття нового Статуту Мережі в цьому році.

Отже, новий склад Координаційної ради БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» виглядає так:

Дмитро Шерембей, голова Координаційної ради Мережі – 288 голосів

Віталій Ткачук, голова правління Київського відділення Мережі – 245 голосів

Сергій Дмитрієв, голова правління Харківського відділення Мережі – 243 голоси

Ярослав Бляхарський, член правління Київського відділення Мережі – 185 голосів

Ігор Литвин, голова правління Запорізького відділення Мережі – 176 голосів

Юрій Лазаревич, голова правління Рівненського відділення Мережі – 173 голоси

Наталія Нагорна, директор БФ «Нехай твоє серце б’ється» – 146 голосів

«Кожен учасник голосування мав іменний бюлетень з оригінальною печаткою Мережі, а копія з оригінальною печаткою залишилася у кожного, хто голосував, – розповідає Анжела Мойсеєнко, секретар Рахункової комісії. – Вперше документи оформлялися так, що можливість помилки або зловживання зведені до неможливого».

Нагадаємо, вибори до Координаційної ради БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» проходили 12-13 жовтня 2016 року в рамках виконання рішення, прийнятого Загальними зборами членів Мережі та згідно нового Статуту Мережі. У виборах до Координаційної ради брали участь тринадцять кандидатів, членів Мережі, які відповідали всім вимогам, що висуваються Статутом БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

 

  • 1212
  • 0
Поділитись