До всіх новин

Київрада почала роботу над програмою протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021

 

У Київраді пройшло засідання Київської міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції. Директор політики та адвокації БО «Мережа» Віталій Ткачук та виконавчий директор Київського відділення Мережі Лада Булах разом з представниками міської влади та громадських організацій обговорили проект Міської цільової програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021 роки. У заході взяв участь і заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Сьогодні обговорили проект Міської цільової програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції на 2017-2021 роки. Зараз документ недосконалий, необхідно внести відповідні зміни з урахуванням оціночної чисельності людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ) в Києві і інформацію про чисельність вразливих груп за даними 2014 року. Крім того, потрібно затвердити план заходів в рамках програми, джерела фінансування та конкретні дати виконання пунктів програми. До кінця жовтня відредагований і повністю опрацьований документ ми надамо на розгляд Київради», – розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, під час засідання координаційної ради також обговорили план розвитку системи моніторингу і оцінки в сфері протидії туберкульозу в місті Києві на 2017 рік і результати 21-ї Міжнародної конференції зі СНІДу, яка пройшла в м Дурбан (ПАР) в цьому році.

«Крок за кроком ми наближаємося до поставлених цілей стратегії Fast-Track Cities «90-90-90». Ми не залишимо наодинці з проблемою людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та завершимо розпочату справу», – підкреслив Микола Поворозник.

 

  • 1309
  • 0
Поділитись