До всіх новин

Висунення і відбір представників спільноти ЛЖВ до складу Нацради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу

ОГОЛОШЕННЯ

запиту про висунення і відбір представників та їх альтернатів (заступників)  від спільноти, що об’єднує людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією/СНІДом (надалі – спільнота ЛЖВ)  до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (надалі – Національна рада).

Відповідно до листа-запиту Міністерства охорони здоров’я України щодо ротації членів Національної ради та керуючись Регламентом Національної ради, затвердженим рішенням Національної ради (Протокол № 2 від 21 березня 2008 року, зі змінами та доповненнями, затвердженими рішенням від 29 травня 2012 року та від 12 липня 2018 року).

Благодійна організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (надалі – БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує запит про висунення і відбір представників від спільноти ЛЖВ та їх альтернатів (заступників) до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Критерії для кандидатів:

 1. Людина, яка живе з ВІЛ.
 2. Досвід представлення інтересів спільноти ЛЖВ на національному/міжнародному рівні не менше 2 років.
 3. Відкритість для ЗМІ, досвід публічної діяльності.
 4. Досконале знання чинного законодавства України та міжнародних актів, які стосуються питань ВІЛ-інфекції та туберкульозу.
 5. Досконале знання фактичної ситуації стосовно епідемії ВІЛ/СНІД та туберкульозу в Україні.
 6. Знання потреб та проблем спільноти ЛЖВ.

Умови оплати: Діяльність члена Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу здійснюється на громадських засадах.

Перелік документів, що необхідно подати:

 1. заяву про участь у виборах із підписом кандидата;
 2. резюме із підписом кандидата;
 3. мотиваційний лист із підписом кандидата (не більше 1 стор. А4).

Документи подавати в сканованому вигляді на електронну адресу a.gubskaya@network.org.ua з поміткою в темі листа «кандидат в Нацраду (представник спільноти ЛЖВ)» та «кандидат в Нацраду (альтернат представника спільноти ЛЖВ)».

Термін подання документів: до 18:00 години 03 лютого 2019 року.

Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Не допускаються до участі у виборах представників від спільноти ЛЖВ та їх альтернатів (заступників) до складу Національної ради кандидати, які:

– порушили строк подачі вищевказаних документів;

– подали не повний пакет документів;

– подали документи, що не відповідають вимогам, указаним в Оголошені;

– не відповідають критеріям для кандидатів, указаних в Оголошені.

По завершенню терміну подання документів та проведення засідання Комісії з оцінюванні, буде сформовано перелік кандидатів, які допускаються до участі  у виборах представників від спільноти ЛЖВ та їх альтернатів (заступників) до складу Національної ради. Перелік кандидатів буде розміщено на сайті БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».

Після оприлюднення на офіційному сайті БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» інформації про кандидатів  представників від спільноти ЛЖВ та їх альтернатів (заступників) в Національну раду, 11-12 березня 2019 року відбудуться Загальні збори на яких здійснюється голосування та обрання представників від спільноти ЛЖВ та їх альтернатів (заступників) до складу Національної ради.

В Національну раду буде подано кандидатури осіб, які набрали сумарно найбільшу кількість голосів по всіх регіонах України, де проводилось голосування  (у відповідності до кількості місць визначених Національною радою – обирається 2 представника  від спільноти ЛЖВ в члени Національної ради та 2 альтерната (заступника) членів Національної ради від спільноти ЛЖВ).

Заява кандидата (представник спільноти ЛЖВ)

Заява кандидата (альтернат)

 

 • 1663
 • 0
Поділитись