До всіх новин

Теги:

Заява БО “100% Життя” щодо нападу на громадських активістів

Сьогодні, 23 липня 2020 року було скоєно напад на громадського активіста Віталія Шабуніна, пошкоджено його будівлю та наражено на небезпеку його родину. Віталій та його “Центр Протидії Корупції” – наш многорічний партнер в боротьбі з корупційними злочинцями, тож не ми можемо залишитися осторонь під час, коли йому загрожує небезпека.

З великим обуренням ми констатуємо, що цей випадок вже входить в низку нападів на активістів-антикорупціонерів. Становиться системою, коли “невідомі” злочинці нападають на представників громадськості, які намагаються протистояти пограбуванню українського народу. Ми вважаємо, що цей напад скоєно не проти Віталія Шабуніна – а проти всіх нас.

 

Це лише виглядає як напади невідомих злочинців. Але ми знаємо,  корупціонери підняли голову та не залишають спроб повернути свої злочинні здобутки, грабуючи народ України. Вони не зупиняються ні перед чим, щоб не дати активістам вести боротьбу проти них та їхнього реваншу. Руками злочинців вони намагаються завдати нам фізичної шкоди, зі сторінок ЗМІ та екранів телебачення вони розповсюджують брехню, яка не налазить на голову, несучі нісенітницю та поливаючи нас брудом.

 

Ми рішуче засуджуємо дії невідомих, які намагаються залякати нас, та нагадуємо їм – ми вже загартовані режимом Януковича та нападками на нас тих часів. Загартовані достатньо, щоб не допустити повернення того “беспределу”, та ніколи не піддаватися на загрози. Вам не вдасться ані залякати нас, ані зупинити нашу діяльність, до того моменту, коли ми остаточно переможемо корупцію в Україні.

 

Ми вимагаємо від правоохоронців швидкого, чесного та безкомпромісного розслідування цієї справи та покарання всіх винних у цьому злочині проти активіста – як безпосередніх виконавців, так й замовників. Ми не зупинемося, поки винні не будуть знайдені та покарані за всією суворістю закону.

  • 1675
  • 1
Поділитись