До всіх новин

Як сформувати прихильність до АРТ

БО «100 відсотків життя» спільно з Центром громадського здоров’я МОЗ України  проводить цикл тренінгів з формування та підтримки прихильності до АРТ

27-28 вересня та 1-2 жовтня пройшли перші два тренінги з циклу «Формування та підтримка прихильності до АРТ» для мультидисциплінарних команд з 12 регіонів України (PEPFAR).

Дані тренінги розроблено командою тренерів-експертів у складі представників БО «100 відсотків життя» Катерини Панделі та Валерії Лі, консультанта ІСАР в Україні Ігоря Семененко, представника ІСАР з Нью-Йорка Касії Уелс. Також до підготовки та проведення тренінгів було залучено представника ЦГЗ Сергія Рябоконя та національного координатора покращення прихильності до АРТ (УЦГЗ) Юрія Лазаревича. Навчання організовано  Центром громадського здоров’я МОЗ України в рамках проекту «Посилення спроможності лікування ВІЛ/СНІД в Україні в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR)».

В перших двох тренінгах взяли участь 50 медичних та соціальних працівників з 7 областей України: Київської,  Донецької, Дніпропетровської, Херсонської, Запорізької, Черкаської та Чернігівської.

Навчання було сфокусовано на наступних ключових темах:

  • важливість підтримки прихильності до АРТ для досягнення ефективності лікування,
  • моніторинг вірусного навантаження під час лікування АРТ з урахуванням потреб та особливостей пацієнтів, як основний метод контролю ефективності лікування,
  • принципи мотиваційного консультування для клієнтів з особливими потребами,
  • розподіл функцій між членами мультидисциплінарних команд під час проведення лікування АРТ та підтримки прихильноcті.

Наступний тренінг з циклу пройде в Києві 8-9 жовтня поточного року.

 

 

  • 2460
  • 0
Поділитись