До всіх новин

Загальні ЗБОРИ учасників БО “100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ”

Шановні учасники Організації!

 

На підставі Протоколу № 10/2020 від 13 серпня 2021 року засідання Координаційної Ради Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (надалі – Організація), з метою проведення щорічного звітування органів управління Організації перед Загальними зборами, а також необхідністю вирішення Загальними зборами інших питань діяльності Організації, прийнято рішення про проведення 28 вересня 2021 року Загальних зборів учасників Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі – Загальні збори) та затверджено попередній порядок денний Загальних зборів.

 

Загальні збори учасників Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»:

 

Дата та час проведення Загальних зборів: 28 вересня  2021 року з 10 год. 00 хв. до 20 год. 

 

Спосіб проведення Загальних зборів 28 вересня 2021 р.: дистанційно – шляхом участі учасників Організації у Загальних зборах та їх особистого голосування по питаннях порядку денного Загальних зборів за допомогою мобільного додатку «NGO management», в порядку, передбаченому Статутом Організації. 

 

Попередній Порядок денний Загальних зборів:

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Затвердження річного звіту Координаційної Ради та Голови Координаційної Ради.
  2. Затвердження річного звіту Директора виконавчого.
  3. Розгляд річного звіту Наглядової Ради.
  4. Виключення учасників зі складу БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».
  5. Прийняття нових учасників до складу БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».

 

Відповідно до п. 4.9. Статуту Організації, кожен учасник має право внести питання до попереднього порядку денного Загальних зборів учасників, за умови направлення письмового повідомлення про це Координаційній Раді не пізніше ніж за 30 (тридцять) календарних днів до проведення Загальних зборів учасників. 

 

Просимо всіх учасників Організації здійснити всі необхідні заходи для персональної реєстрації у мобільному додатку «NGO management».

 

Процедура реєстрації учасників у мобільному додатку «NGO management» передбачена п. 4.27.2.-4.27.4. Статуту Організація.

 

По всім організаційним питання реєстрації учасників у мобільному додатку «NGO management» просимо звертатись до старшого фахівця Відділу по роботі з регіонами Губської Ангеліни, тел: 097 069 91 55, електронна пошта: a.gubskaya@network.org.ua

  • 834
  • 0
Поділитись