До всіх новин

Теги:

Загальні збори Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»

Шановні учасники Організації!

На підставі Протоколу № 4/2020 від 12 лютого 2020 року засідання Координаційної Ради Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (або надалі Організація), прийнято рішення про проведення 30 березня 2020 року Загальних зборів учасників Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі – Загальні збори) та затверджено попередній порядок денний Загальних зборів.

Загальні збори учасників Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»:

Дата та час проведення Загальних зборів: 30 березня 2020 року з 10 год. 00 хв. до 20:00 год. 

Спосіб проведення Загальних зборів 30 березня 2020 р.: дистанційно – шляхом участі учасників Організації у Загальних зборах та їх особистого голосування по питаннях порядку денного Загальних зборів за допомогою мобільного додатку «NGO management», в порядку, передбаченому Статутом Організації.

Попередній Порядок денний Загальних зборів:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Внесення змін до Статуту Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в частині скасування вимоги щодо неможливості Голові Координаційної Ради переобиратись не більше двох дворічних термінів підряд.
  2. Затвердження нової редакції Статуту Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в запропонованій редакції.
  3. Проведення державної реєстрації нової редакції Статуту Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в запропонованій редакції.

Просимо всіх учасників Організації здійснити всі необхідні заходи для персональної реєстрації у мобільному додатку «NGO management».

Процедура реєстрації учасників у мобільному додатку «NGO management» передбачена пунктом 4.27.2. Статуту Організація.

По всім організаційним питання реєстрації учасників у мобільному додатку «NGO management» просимо звертатись до старшого фахівця Відділу по роботі з регіонами Губської Ангеліни, тел: 097 069 91 55, електронна пошта: a.gubskaya@network.org.ua

  • 1273
  • 0
Поділитись