До всіх новин

100% Життя передасть українським лікарням ліки на 1 мільйон доларів за підтримки Peace Winds Japan

21 лікарня у восьми найбільш постраждалих від війни регіонах України отримає у вересні антибактеріальні, жарознижуючі, кровоспинні, протиблювотні, знеболюючі та інші групи препаратів сумарною вартістю на 1 млн доларів.

 

Допомога буде надана в рамках проекту «Медична підтримка регіонів України з гуманітарною кризою», який 100% Життя впроваджує за підтримки Peace Winds Japan.

 

З початком війни росії в Україні, БО “100% Життя” значно розширила активності із залучення додаткових ресурсів та проектів для допомоги українцям, які постраждали через воєнні дії.

 

Японська неурядова організація Peace Winds Japan (PWJ) стала одним з перших нових партнерів, хто оперативно запропонував допомогу. PWJ бере участь у наданні екстреної гуманітарної допомоги, реконструкції та розвитку по всьому світу. В Молдові та Польщі організація надає допомогу українцям, які змушені були виїхати з України через російську агресію.

 

З 25 травня за підтримки peace winds JAPAN, Japan Platform – Emergency humanitarian aid organization та БО 100% Життя впроваджує вже другий проєкт — «Медична підтримка регіонів України з гуманітарною кризою». Проєкт працює у Київі та Київській області, Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій та, Запорізькій областях.

 

“Ми вдячні нашим японським партнерам за своєчасну та масштабну допомогу. Ми відчуваємо підтримку і розділяємо спільні цінності, в основі яких стоїть людське життя. Наша організація натхненна досвідом співпраці і планує продовжити роботу у цьому напрямку, щоб допомогти лікарням у вкрай складний період із постачанням ліків та подолати виклики гуманітарної кризи”, — розповіла Христина Бродич, керівниця інноваційного відділу 100% Життя, під час зустрічі із колегами з PWJ.

 

В серпні 2022 року японська делегація PWJ перебуває з візитом в Україні та відвідує регіони, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії. Крім підтримки лікарськими препаратами PWJ планує розширити свою підтримку та долучитися до відбудови ушкоджених закладів освіти та медичних закладів, а також реалізувати інші проєкти з гуманітарної підтримки українців.

 

Раніше, на початку весни 2022 року, 100% Життя підписала меморандум із Peace Winds Japan для запуску проекту з постачання ліків в українські лікарні.

 

Неурядова організація Peace Winds Japan займається підтримкою людей, які перебувають у скрутному становищі у зоні бойових дій. Організація працює у 33 регіонах світу, які стикнулись із воєнними діями і збройними конфліктами.

  • 488
  • 0
Поділитись