До всіх новин

Теги:

Обрані перші переможці мотиваційної програми серед медичних працівників в проекті HealthLink

У жовтні БО “100% Життя” (раніше Мережа ЛЖВ) разом із Альянсом громадського здоров’я запустили мотиваційну програму для медичних працівників, які задіяні у проекті HealthLink. Серед сотень лікарів із 12 регіонів України було обрано кращих, які показали найвищі результати за проведеним тестуванням на ВІЛ серед пацієнтів, які цього потребують.

За період з жовтня по листопад 2018 року, було обрано і нагороджено чотири переможця з різних регіонів України, які залучили до тестування і лікування найбільше пацієнтів.

Варто відзначити, що показники роботи медичних працівників накопичуються за період роботи медичного працівника та при умові досягнення подальших рівнів індикаторів учасник програми продовжує отримувати додаткову винагороду. Програма має 5 рівнів індикаторів для кожної групи регіонів.

Результати верифікувалися шляхом перевірки взяття ВІЛ-позитивних пацієнтів під медичний нагляд.

 

Першими переможцями програми мотивації  стали:

Вікторов Іван Васильович з міста Біла Церква (Київська обл.) – 14 нових виявлених ВІЛ-позитивних пацієнтів верифіковано на Д-обліку! Іван Васильович відповідно до кількості осіб, отримав одразу мотиваційні пакети

№1 утилізатор та рукавички

№2 Брендована термочашка та брендований рушник

№3 Брендована флешка + брендований Power bank

№4 Тонометр та фонендоскоп

Брик Олена Анатоліївна з міста Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.) – 5 нових виявлених ВІЛ-позитивних пацієнтів верифіковано на Д-обліку. Олена Анатоліївна отримала мотиваційний пакет №1 (утилізатор та рукавички)

Хименко Валентина Анатоліївна з міста Баштанка (Миколаївська обл.) – 4 нових виявлених ВІЛ-позитивних пацієнтів верифіковано на Д-обліку. Валентина Анатоліївна отримала мотиваційний пакет №1 (утилізатор та рукавички).

Горошко Галина Миколаївна з міста Запоріжжя (Запорізька обл.) – 3 нових виявлених ВІЛ-позитивних пацієнтів верифіковано на Д-обліку. Галина Миколаївна отримала мотиваційний пакет №1 (утилізатор та рукавички).

Головною метою програми є мотивувати медичних працівників  проводити тестування на ВІЛ серед пацієнтів, які цього потребують. При досягненні встановлених показників медичний працівник (або парамедик) отримує певну винагороду (пакет), що мають різну вартість та наповнення та відповідає досягнутим показникам.

Термін реалізації програми мотивації: 1 жовтня 2018 року – 30 вересня 2019 року

Географія програми мотивації: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ

У програмі можуть прийняти участь всі медичні працівники ЛПУ (в т.ч. парамедики), що працюють в проекті з МБФ «Альянс громадського здоров’я» та БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

HealthLink – це п’ятирічний проект, який реалізовується протягом 2017-2022 років в тих регіонах України, які мають високі показники поширення ВІЛ-інфекції – це Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ.

Проект HealthLink дає можливість швидко і безпечно пройти тест на ВІЛ і почати лікування. HealthLink впроваджується БО «100% Життя» (Всеукраїнська мережа ЛЖВ) та Альянсом громадського здоров’я за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

  • 1497
  • 1
Поділитись