До всіх новин

Теги:

Під час карантину проект ACCESS PRO доставляє АРТ пацієнтам додому

В умовах карантину в 6 областях проекту ACCESS PRO — Полтавській, Дніпровській, Херсонській, Миколаївській, Кировоградський та Запорізькій — була організована доставку антиретровірусної терапії (АРТ) пацієнтам з ВІЛ через пошту/кур’єрську службу/додому. 

Через відміну роботи громадського транспорту в межах населених пунктів та між населеними пунктами  отримання АРТ-терапії в стандартному форматі — на сайтах видачі — надзвичайно ускладнилося, а в переважній більшості випадків для пацієнтів  стало просто неможливим. 

“Враховуючи, що питання отримання терапії є ключовим для уникнення масового переривання лікування в Україні, а також зважаючи на те, що держава не зможе організувати масову доставку терапії клієнтам, проект ACCESS PRO переформатовано відповідно до потреби, — підкреслює Оксана Киричок, керівник проекту ACCESS PRO. — Одна з найважливіших завдань нашої організації — за будь-яких обставин не допустити незручностей для пацієнтів. Тож ми прикладемо максимальних зусиль, щоб люди з ВІЛ отримували ліки вчасно навіть під час карантину”.

  • 1870
  • 0
Поділитись